Come and enjoy perfect, relaxing moments in the Tatras!

 

The Kontakt Wellness Hotel**** situated below the peaks of the High Tatras in Stará Lesná and surrounded by a magnificent mountain landscape is an ideal choice for wellness breaks, family holidays, conferences, and training and team building activities.

Our unique sauna and pool centre takes the area of 1,000 m2 and offers 7 sauna and relaxation rooms, a pool, a Jacuzzi bar and whirlpools, massages and SPA treatments. Our 39 rooms offering comfortable accommodation, conference room, gourmand restaurant and a rich variety of sports and relaxation activities for the both, children and adults, guarantee that your holiday in the High Tatras will be one to remember.

Only in the KONTAKT WELLNESS HOTEL**** you can find a little piece of paradise.

Pool

kolaz-7

Jacuzzi bar

kolaz-2

Relax

kolaz 23

7 saunas

kolaz-4

Wellness

Sport

kolaz 22

Conferences

kolaz-12

 

letny program

 

Letný program v Kontakte

Vychutnajte si skvelé leto s bohatým programom v Kontakte! Pripravili sme pre Vás víkendové hudobné večery spojené so svetovou gastronómiou pod vedením šéfkuchára Janka Michlíka a chýbať nebude ani pravá slovenská grilovačka v útulnej kolibe v areáli hotela. Na najmenších čaká zábavný program s animátorom (súťaže, minidisco) a neobmedzené kúpanie počas pobytu.

 

 Pozrieť PROGRAM

legendarium

 

Legendárium 2

Pokračovanie úspešnej letnej rodinnej turistickej súťaže LEGENDÁRIUM v Prešovskom kraji je tu. Čaká Vás zábavné poznávanie legendárnych miest najkrajšieho kraja pod Tatrami. Legendy 15 lokalít nájdete v mobilnej hre, v albume s nálepkami, na CD s legendami a samozrejme na viac ako 80 miestach kraja, ktoré sú do LEGENDARIA 2 zapojené. LEGENDÁRIUM 2 už od 1. júna 2016. Len v Prešovskom kraji!

 

 Viac informácií

ADDRESS:

  Stará Lesná č.180

  49.150 85 S, 20.285783 V

CONTACT US:

  recepcia@hotelkontakt.sk

  +421 (0) 52 44 68 185