Come and enjoy perfect, relaxing moments in the Tatras!

 

The Kontakt Wellness Hotel**** situated below the peaks of the High Tatras in Stará Lesná and surrounded by a magnificent mountain landscape is an ideal choice for wellness breaks, family holidays, conferences, and training and team building activities.

Our unique sauna and pool centre takes the area of 1,000 m2 and offers 7 sauna and relaxation rooms, a pool, a Jacuzzi bar and whirlpools, massages and SPA treatments. Our 39 rooms offering comfortable accommodation, conference room, gourmand restaurant and a rich variety of sports and relaxation activities for the both, children and adults, guarantee that your holiday in the High Tatras will be one to remember.

Only in the KONTAKT WELLNESS HOTEL**** you can find a little piece of paradise.

Pool

kolaz-7

Jacuzzi bar

kolaz-2

Relax

kolaz 23

7 saunas

kolaz-4

Wellness

Sport

kolaz 22

Conferences

kolaz-12

 

voucher vianocny

 

Vianočné darčekové poukazy

Priatelia, aj vy už dlhšie premýšľate, čo dať svojim najbližším pod stromček?
Máme pre Vás tip na darček, ktorý rozhodne poteší a zaručí dokonalý oddych s malým kúskom raja... Darčekový poukaz za špeciálnu vianočnú cenu 280 € pre 2 osoby na 2 noci s polpenziou a neobmedzeným vstupom do wellness centra má platnosť do 20.12.2017. Kontaktujte nás a pošleme vám pod stromček krásny poukaz.

 

 Kontaktujte nás

silvester balik

 

Silvestrovský pobyt

Oslávte príchod Nového roka v Tatrách vo veľkom štýle! O skvelú zábavu sa postará moderátor Štefan Skrúcaný, spevák Lazaro de Jesus Hodelin Thomas, akordeónový virtuóz Michal Červienka, tanečnice z IfDance, Dj Peťo Hudaček - GORO30 a špeciálny hosť večera Michal Hudák. Pobyty od 120€/ osoba/ noc s polpenziou.

Máme posledné voľné miesta!

 

 Viac informácií

ADDRESS:

  Stará Lesná č.180

  49.150 85 S, 20.285783 V

CONTACT US:

  recepcia@hotelkontakt.sk

  +421 (0) 52 44 68 185