Ako najlepšie začať deň? Ľahkým kardio cvičením

Wellness nie je len o oddychu v saune alebo vo vírivke. Filozofia wellness a well-being je o harmonickom a vyváženom životnom štýle, s ktorým je spojený aj aktívny oddych. Pri oddychu je najpodstatnejšie odpútať hlavu od každodenných povinností, stresu a stereotypu. V ranných hodinách je telo navyše najlepšie pripravené na spaľovanie tukov, tak aj pri snahe znížiť podiel tuku a telesnú hmostnosť je ranné cvičenie ideálnou voľbou. 

Kardio cvičenie

Začať deň ľahkým kardio cvičením alebo plávaním je tou ideálnou voľbou aj počas vášho wellness pobytu. V našom fitness nájdete bohaté vybavenie kardio príslušenstva, ktoré vás prebudí a zahraje v tej správnej tepovej frekvencii. 

Ranné plávanie

Pokiaľ by ste uprednostnili mokré prostredie, hotelový bazén je k dispozícii už od skorého rána (od 7:00 - 10:00). Využiť ho môžete ľahkým rozplávaním alebo športovým plávaním v kardio štýle. 

Novinky z nášho Instagramu @kontaktwellnesshotel

Zasielanie noviniek Zapojte sa do súťaže o wellness pobyt. Odporučte kamarátovi a šancu na výhru máte obaja! Žrebujeme 30.06.2019.

Súťaž o pobyt
Viac info o súťaži
Odoslať

Nikde inde to výhodnejšie nenájdete!

Iba na našom webe nakúpite najvýhodnejšie. Nikde inde nenájdete lepšiu ponuku pobytových balíkov, darčekových poukazov a doplnkových wellness služieb na jednom mieste.

Večera + wellness pre dve osoby

59 Eur / poukaz Viac info

Wellness pre jednu osobu

25 Eur / poukaz Viac info

Wellness a miešaný nápoj pre dve osoby

47 Eur / poukaz Viac info
Prehliadaním našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies.
Viac informácii o cookies.
SÚHLASÍM