Prihláste sa na odber newslettra a vyhrajte pobyt v Kontakt wellness hoteli****

Našu databázu sme podľa nového zákona o ochrane osobných údajov aktualizovali. Užívatelia, ktorí na novo nepotvrdili súhlas so zasielaním newslettra na e-mailovú adresu boli z našej databázy vymazaní. Registrujte sa na zasielanie newslettera na novo a navyše vyhrajte wellness pobyt v našom hoteli.

Ak sa do 30.9.2018 registrujete na náš newsletter, získate nielen exkluzívne ponuky a novinky z hotela zasielané max. 1 - 2 krát mesačne, ale aj šancu vyhrať wellness pobyt v našom hoteli. 

Po registrácii v päte našej stránky alebo na nasledovnom odkaze nemusíte už nič viac urobiť. Začiatkom októbra náhodným spôsobom vyžrebujeme výhercu wellness pobytu. 

Chcem sa zaregistrovať a zapojiť do súťaže

Podmienky súťaže

  • súťaže sa môžu zúčastniť osoby nad 18 rokov 
  • zo súťaže sú vylúčení všetci zamestnanci organizátora
  • organizátor súťaže si vyhradzuje právo kedykoľvek v priebehu trvania súťaže pozmeniť pravidlá, či súťaž úplne zrušiť bez udania dôvodu, pričom účastník nemá nárok na náhradu nákladov vynaložených na účasť v súťaži
  • pokiaľ sa odhlásite z newslettra pred termínom 30.9.2018, nebudete zaradení do súťaže
  • výhru nie je možné vymeniť za hotovosť ani inú formu odmeny 
  • výhercovia budú informovaní e-mailom a na Facebook stránke Hotela
Kontakt Wellness Hotel využíva informácie, ktoré ste nám poskytli na marketingové účely, s cieľom informovať Vás o novinkách a exkluzívnych ponukách. Súhlas bude uložený na obdobie 3 roky, pričom je možné kedykoľvek ho odvolať. Pre odhlásenie z newslettra kliknite na odkaz, ktorý sa nachádza v závere každého newslettra alebo nás kontaktujte na marketing@hotelkontakt.sk. Viac o Zásadach ochrany súkromia nájdete na našej webstránke. Potvrdením registrácie nižšie vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov podľa týchto zásad.

Novinky z nášho Instagramu @kontaktwellnesshotel

Zasielanie noviniek Zaregistrujte sa do našej databázy na zasielanie akcií a noviniek do 30.09.2018 a vyhrajte wellness pobyt pre 2 osoby.

Súťaž o pobyt
Viac info o súťaži
Odoslať

Nikde inde to výhodnejšie nenájdete!

Iba na našom webe nakúpite najvýhodnejšie. Nikde inde nenájdete lepšiu ponuku pobytových balíkov, darčekových poukazov a doplnkových wellness služieb na jednom mieste.

Večera + wellness pre dve osoby

49 Eur / poukaz Viac info

Wellness pre jednu osobu

20 Eur / poukaz Viac info

Wellness a miešaný nápoj pre dve osoby

39 Eur / poukaz Viac info
Prehliadaním našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies.
Viac informácii o cookies.
SÚHLASÍM