NEOQI ENERGY COCOON

Výnimočný prístroj ponúka unikátne kombinácie terapií pre odbúranie stresu a napätia, reguláciu metabolizmu, znižovanie telesnej hmotnosti a znovunadobudnutie prirodzenej rovnováhy tela a mysle. Terapie NeoQi Energy Cocoon pomáhajú pri kožných problémoch, hydratujú a tonizujú pokožku, odbúravajú symptómy chronickej únavy, nervového napätia a poruchy spánku.

Terapie zmierňujú reumatické bolesti, bolesti chrbta, svalov a kĺbov a chronické bolesti krížov. Názov NeoQi je odvodený od slova Qi (alebo Chi ) a predstavuje neviditeľnú energiu, ktorá prúdi všetkým živým. Ak energia voľne prúdi, cítime sa zdraví a vitálni. Ak prúdenie energie stagnuje alebo je blokované, ľahko ochorieme.

Terapie NeoQi Energy Cocoon svojimi účinkami uvoľňujú tok energie a tak pomáhajú odstrániť napätie, stres a predchádzať chorobám.

  • Ošetrenie s detoxičným a zoštihľujúcim účinkom 
  • Ošetrenie proti únave a stresu 
  • Ošetrenie pre zdravú pokožku
NeoQi terapia
Doprajte si unikátne terapie NeoQi v príjemnom prostredí a v nerušenom súkromí nášho salónu. Na úvod píling s jemnou masážou celého tela, nasleduje vibromasáž s chromoterapiou a na záver vyskúšajte kúpeľ s aromaterapiou a masážnymi tryskami.

60 min / 35.00 €

Telové ošetrenia a masážeSalónne kúry SOTHYSOšetrenia pletiNEOQI ENERGY COCOON

Novinky z nášho Instagramu @kontaktwellnesshotel

Zasielanie noviniek Zapojte sa do súťaže o wellness pobyt. Odporučte kamarátovi a šancu na výhru máte obaja!

Súťaž o pobyt
Viac info o súťaži
Odoslať

Nikde inde to výhodnejšie nenájdete!

Iba na našom webe nakúpite najvýhodnejšie. Nikde inde nenájdete lepšiu ponuku pobytových balíkov, darčekových poukazov a doplnkových wellness služieb na jednom mieste.

Večera + wellness pre dve osoby

59 Eur / poukaz Viac info

Wellness pre jednu osobu

25 Eur / poukaz Viac info

Wellness a miešaný nápoj pre dve osoby

47 Eur / poukaz Viac info
Prehliadaním našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies.
Viac informácii o cookies.
SÚHLASÍM