Telové ošetrenia a masáže

Profesionálne telové ošetrenia

Personalizované ošetrenie
Buďte tvorcom vlastného ošetrenia. Máte jedinečnú možnosť vybrať si vôňu ošetrenia, na výber máte: Citrón a listy pomaranča, Ľalia a bambus alebo Kvety a cédrové drevo. Doprajte si jedinečné, exkluzívne ošetrenia s vynikajúcou masážou celého tela, zmyselnými vôňami, úžasnou hudbou.

70 min / 50.00 €
Personalizované zoštíhľujúce ošetrenie
Kompletné zoštíhľujúce ošetrenie, ktoré redukuje všetky typy celulitídy. Exkluzívny postup a produkty s účinnými látkami, ktoré naštartujú proces spaľovanie tukov. Aplikácia zoštíhľujúceho pílingu a zábalu s hrejivým účinkom, po ktorom nasleduje zoštíhľujúca masáž, ktorá redukuje celulitídu. Exkluzívne ošetrenie, ktoré spája účinnosť a zmyselnosť.

90 min / 65.00 €
Ceremónia orientálnych vôní
Omladzujúci rituál inšpirovaný Orientom na vlnách vôní škorice a zázvoru. Na základe orientálnej tradície začína ošetrenie korenistým pílingom pre dokonale odstránenie odumretých buniek a vyhladenie pokožky. Nasleduje masáž ohriatym výživným olejom s rukami. Na záver si môžete vychutnať masáž s aromatickými vrecúškami naplnenými orientálnym korením a kameňmi z Bali.

60 min / 53.00 € (komplexné ošetrenie)
Hanakasumi
Zverte sa do rúk profesionálom a nechajte sa rozmaznávať v štýle rituálneho japonského kúpeľa na vlnách vône čerešňových púčikov a lotosového kvetu. Počas ošetrenia si vychutnáte enzymatický píling z ryžového púdru, mechanický píling pomocou pílingových rukavíc pre dokonale očistenie vašej pokožky. Následne si užite jedinečnú masáž chodidiel a užívajte si pohodu...

70 min / 53.00 € 
Masáž
Masáž je považovaná za najstarší a najprirodzenejší spôsob liečby. Je tou najpríjemnejšou metódou, ako zlepšiť celkový stav organizmu. Ponorte sa do vĺn blaha a vychutnajte si dokonalý relax, pocíťte návrat harmónie tela a duše. Klasická masáž 20 min / 15.00 €, 45 min / 25.00 €
Medová masáž 25 min / 19.00 €
Reflexná masáž chodidiel 25 min / 19.00 €
Fidžijské masáže horúcimi mušľami
Vyskúšajte naše nové luxusné, exotické ošetrenia priamo z Fidži, s výrazným regeneračným účinkom na pokožku a blahodárnym vplyvom na Vaše telo a myseľ:

Rituál MATAMANOA - Originálna celotelová masáž horúcimi a studenými mušľami, olejový zábal celého tela, masáž tváre studenými lastúrami, masáž vlasovej časti hlavy.
60 min 45.00 €

Rituál TOKORIKI - Luxusné celotelové ošetrenie, ktoré obsahuje na úvod cukrový peeling, masáž celého tela horúcimi mušľami, zábal s kokosovým maslom, masáž tváre studenými lastúrami a masáž vlasovej časti hlavy.
90 min 65.00 €
Škoricový zoštíhľujúci zábal
Píling s morskou soľou, po ktorom nasleduje škoricový zábal spojený s masážou, príjemná relaxácia pri sviečkach a hudbe, ktorá pôsobí liečivo na Vaše kĺby a vytvorí celkový efekt zamatovej pokožky.
90 min / 45.00 €
Čokoládové opojenie
Luxusná masáž vykonávaná pomocou čokolády, kde vplyv látky fenyletylamínu spôsobuje dobrú náladu. Vyhladzuje a tonizuje pokožku, zabraňuje starnutiu pokožky, dodáva kvalitnú starostlivosť plnú vitamínov, minerálov, antioxidantov a koenzýmov. Potláča celulitídu. Na začiatok Vás príjemne naladí a uvoľní v rámci úvodnej relaxácie príjemná hudba, po ktorej nasleduje píling s horúcim olejom a kávou, čokoládová masáž a nakoniec zábal.
90 min / 45.00 €
Bahenné detoxikačné ošetrenie
Píling s morskou soľou a citrusovými olejmi, aplikácia minerálneho bahna, ktoré obsahuje stopové prvky a minerálne soli, na záver nasleduje relaxačná masáž s jemne parfumovanými esenciálnymi olejmi.
90 min / 53.00 €

Telové ošetrenia a masážeSalónne kúry SOTHYSOšetrenia pleti

Novinky z nášho Instagramu @kontaktwellnesshotel

Zasielanie noviniek Veľká letná foto súťaž! Výletuj. Fotografuj. Vyhraj. Zapojte sa do letnej fotosúťaže a vyhrajte hodnotné ceny.

Súťaž o pobyt
Viac info o súťaži
Odoslať

Jesenné kačacie hody

Príďte si vychutnať jeseň na tianieri. Pozývame vás na naše kačacie hody počas celého októbra 2019.

  

Prehliadaním našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies.
Viac informácii o cookies.
SÚHLASÍM