Telové ošetrenia a masáže

Zážitok v troch dobách:

  1. Predzvesť prebudenia je to krátka úvodná manuálna technika, ktorá sa vykonáva cez uterák. Jej cieľom je uvoľnenie klientky, jej príprava a naladenie na ďalšie postupy 
  2. Ceremónia ošetrenia je hlavná časť celej procedúry. Mení sa podľa výberu rituálu píling – masáž – zábal 
  3. Osviežujúci záver je záverečná masáž vykonávaná v sede cez uterák.

Po všetkých procedúrach, kedy sa klientka vďaka dotykom terapeuta, vôňam prípravkov a hudbe, preniesla akoby do iného sveta, vráti opäť do reality vďaka krátkej tonizačnej masáži, inšpirovanej japonskou technikou Amma.

Príklady procedúr

Personalizované ošetrenie
Buďte tvorcom vlastného ošetrenia. Máte jedinečnú možnosť vybrať si vôňu ošetrenia, na výber máte: Citrón a listy pomaranča, Ľalia a bambus alebo Kvety a cédrové drevo. Doprajte si jedinečné, exkluzívne ošetrenia s vynikajúcou masážou celého tela, zmyselnými vôňami, úžasnou hudbou.

70 min / 50.00 €
Personalizované zoštíhľujúce ošetrenie
Kompletné zoštíhľujúce ošetrenie, ktoré redukuje všetky typy celulitídy. Exkluzívny postup a produkty s účinnými látkami, ktoré naštartujú proces spaľovanie tukov. Aplikácia zoštíhľujúceho pílingu a zábalu s hrejivým účinkom, po ktorom nasleduje zoštíhľujúca masáž, ktorá redukuje celulitídu. Exkluzívne ošetrenie, ktoré spája účinnosť a zmyselnosť.

90 min / 65.00 €
Ceremónia orientálnych vôní
Omladzujúci rituál inšpirovaný Orientom na vlnách vôní škorice a zázvoru. Na základe orientálnej tradície začína ošetrenie korenistým pílingom pre dokonale odstránenie odumretých buniek a vyhladenie pokožky. Nasleduje masáž ohriatym výživným olejom s rukami. Na záver si môžete vychutnať masáž s aromatickými vrecúškami naplnenými orientálnym korením a kameňmi z Bali.

60 min / 53.00 € (komplexné ošetrenie)
Hanakasumi
Zverte sa do rúk profesionálom a nechajte sa rozmaznávať v štýle rituálneho japonského kúpeľa na vlnách vône čerešňových púčikov a lotosového kvetu. Počas ošetrenia si vychutnáte enzymatický píling z ryžového púdru, mechanický píling pomocou pílingových rukavíc pre dokonale očistenie vašej pokožky. Následne si užite jedinečnú masáž chodidiel a užívajte si pohodu...

70 min / 53.00 € 
Masáž
Masáž je považovaná za najstarší a najprirodzenejší spôsob liečby. Je tou najpríjemnejšou metódou, ako zlepšiť celkový stav organizmu. Ponorte sa do vĺn blaha a vychutnajte si dokonalý relax, pocíťte návrat harmónie tela a duše. Klasická masáž 20 min / 15.00 €, 45 min / 25.00 €
Medová masáž 25 min / 19.00 €
Reflexná masáž chodidiel 25 min / 19.00 €
Fidžijské masáže horúcimi mušľami
Vyskúšajte naše nové luxusné, exotické ošetrenia priamo z Fidži, s výrazným regeneračným účinkom na pokožku a blahodárnym vplyvom na Vaše telo a myseľ:

Rituál MATAMANOA - Originálna celotelová masáž horúcimi a studenými mušľami, olejový zábal celého tela, masáž tváre studenými lastúrami, masáž vlasovej časti hlavy.
60 min 45.00 €

Rituál TOKORIKI - Luxusné celotelové ošetrenie, ktoré obsahuje na úvod cukrový peeling, masáž celého tela horúcimi mušľami, zábal s kokosovým maslom, masáž tváre studenými lastúrami a masáž vlasovej časti hlavy.
90 min 65.00 €
Škoricový zoštíhľujúci zábal
Píling s morskou soľou, po ktorom nasleduje škoricový zábal spojený s masážou, príjemná relaxácia pri sviečkach a hudbe, ktorá pôsobí liečivo na Vaše kĺby a vytvorí celkový efekt zamatovej pokožky.
90 min / 45.00 €
Čokoládové opojenie
Luxusná masáž vykonávaná pomocou čokolády, kde vplyv látky fenyletylamínu spôsobuje dobrú náladu. Vyhladzuje a tonizuje pokožku, zabraňuje starnutiu pokožky, dodáva kvalitnú starostlivosť plnú vitamínov, minerálov, antioxidantov a koenzýmov. Potláča celulitídu. Na začiatok Vás príjemne naladí a uvoľní v rámci úvodnej relaxácie príjemná hudba, po ktorej nasleduje píling s horúcim olejom a kávou, čokoládová masáž a nakoniec zábal.
90 min / 45.00 €
Bahenné detoxikačné ošetrenie
Píling s morskou soľou a citrusovými olejmi, aplikácia minerálneho bahna, ktoré obsahuje stopové prvky a minerálne soli, na záver nasleduje relaxačná masáž s jemne parfumovanými esenciálnymi olejmi.
90 min / 53.00 €

Telové ošetrenia a masážeSalónne kúry SOTHYSOšetrenia pletiNEOQI ENERGY CACOON

Novinky z nášho Instagramu @kontaktwellnesshotel

Zasielanie noviniek Zapojte sa do súťaže o wellness pobyt. Odporučte kamarátovi a šancu na výhru máte obaja!

Súťaž o pobyt
Viac info o súťaži
Odoslať

Nikde inde to výhodnejšie nenájdete!

Iba na našom webe nakúpite najvýhodnejšie. Nikde inde nenájdete lepšiu ponuku pobytových balíkov, darčekových poukazov a doplnkových wellness služieb na jednom mieste.

Večera + wellness pre dve osoby

49 Eur / poukaz Viac info

Wellness pre jednu osobu

25 Eur / poukaz Viac info

Wellness a miešaný nápoj pre dve osoby

39 Eur / poukaz Viac info
Prehliadaním našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies.
Viac informácii o cookies.
SÚHLASÍM