Decembrové podujatia vo Vysokých Tatrách

Adventné predvianočné obdobie sa nesie v duchu podujatí, akými sú vianočné koncerty a posedenia, vianočné trhy a pod. Je to ideálny čas spomaliť a stráviť viac času so svojimi blízkymi. Ak plánujete v decembri stráviť niekoľko dní vo Vysokých Tatrách, máme pre vás zopár tipov na zaujímavé podujatia. 

Od 6. decembra je prístupná pre verejnosť výstava detskej výtvarnej tvorby Anjel Vianoc 2019 v Tatranskej galérii v Poprade.

Atmosféra koncertov v chrámoch je jedinečná, a zvlášť v predvianočnom čase. Jeden z takýchto koncertov s názvom Vianočný koncert sa bude konať v magický dátum 12.12.2019 v Gréckokatolíckom chráme sv. Petra a Pavla v Poprade. 

Ak obľubujete vianočné jarmoky a trhy, tak prijmite pozvánku na Tradičný vianočný jarmok, ktorý sa bude konať 13.-15.12.2019 na Nám. sv. Egídia v Poprade.

Počas Vianoc môžete zažiť Živý betlehem na Nám. sv. Egídia v Poprade. Dňa 25.decembra herci zo Spišskej Novej Vsi priblížia divadelným predstavením príbeh Vianoc. 

Prehľad podujatí a celý program akcií v regióne Vysoké Tatry na mesiac december nájdete samostatných odkazoch (kliknutím na obrázky nižšie)

  

 

 

Novinky z nášho Instagramu @kontaktwellnesshotel

Zasielanie noviniek Zaregistrujte váš e-mail a naše novinky Vám už neuniknúZásady ochrany osobných údajov pri odbere newslettra

Odoslať

Zobraziť darčekové poukazy

Prehliadaním našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies.
Viac informácii o cookies.
SÚHLASÍM