Vitálny svet

Absolútny relax pre telo aj myseľ vám ponúknu atrakcie nášho vitálneho sveta. V Hoteli Kontakt**** je vám k dispozícii viac ako 15 atrakcií a rôznych procedúr vo vnútornej časti vitálneho sveta aj na čerstvom vzduchu v exteriéri. 

Tepidárium

Najznámejšia časť rímskych kúpeľov sa odporúča v úvode a na záver procedúr Vitálneho sveta. Relax na ergonomicky tvarovaných vyhrievaných ležadlách príjemne uvoľní telo.

Duša vody

Príjemná procedúra v prostredí 37°C v kombinácii s aerosolovým kúpeľom pôsobí výborne na dýchacie cesty. Svieži vzduch pripomína prímorskú atmosféru. Odporúčaná dĺžka 15 minút.

Vírivka

Príjemné prúdenie vody a vzduchu masíruje telo. Vodný kúpeľ patrí medzi najobľúbenejšie.

Infra sauna

Priaznivo pôsobí pri liečbe reumatických bolestí, zápalov a arterosklerózy. Napomáha pri detoxikácii a spaľovaní kalórií, eliminuje stres a napätie. Človek v tejto saune pociťuje zahrievanie, ale vdychuje vlažný vzduch, preto je vhodná i pre astmatikov, alergikov a kardiakov. Odporúčame 30-40 minút.

Mentolová inhalácia

Pobyt v tejto saune so 100% vlhkosťou pri teplote 42-46°C prečistí Vaše horné dýchacie cesty a dokonale uvoľní všetky póry vašej pokožky.Odporúčame 15-minút. 

Tatranská sauna

Prehrejte sa v horúcej saune pri 90°C. Presúvajte tatranské kamene v pravidelných 5-minútových intervaloch do kotla s vodou. Teplo a voda uvoľnia minerály, ktoré blahodárne pôsobia na Vaše telo. Odporúčame 15-minút.

Bylinková inhalácia

Procedúra je vhodná pre celú rodinu, nakoľko nezaťažuje organizmus. Teplota prostredia je 42-47°C s vlhkosťou 60%. Každých 5 minút sa mení druh inhalovaných bylín: mäta pieporná, rumanček, medovka lekárska. Odporúčame do 20 minút.

Parná sauna - Rímsky kúpeľ

Najobľúbenejší parný kúpeľ, ktorý blahodárne pôsobí na pokožku a na dýchacie cesty v prostredí 42°C a relatívnej vlhkosti 100%. Odporúčame 15 minút.

Tatranská smršť

Chôdza v studenej a horúcej vode a súčasné ochladzovanie tela pôsobí blahodárne na cievy a prekrvuje nohy.

Exteriérová vírivka

Nová vírivka na slnečnej terase je dokonalým miestom pre výtúžený oddych.

Vonkajšia fínska sauna

Vysoká teplota 60-110°C a minimálna vlhkosť vzduchu pomáha regulovať krvný tlak. Unikátna soľná stena napomáha prirodzenému vyhladeniu pokožky a jej prekrveniu, pôsobí priaznivo pri alergiách a ochoreniach dýchacích ciest. Odporúčame 20 minút.

Relaxačná terasa

Príjemný relax na pohodlných lehátkach pod holým nebom na vás čaká na terase s jazierkom, obklopenou sviežou zeleňou.

Jacuzzi bar

Vychutnajte si pohár šampanského, osviežujúci koktail alebo zdravé smoothie v Jacuzzi bare priamo vo vírivke alebo si objednajte drink k bazénu či na terasu.

Novinky z nášho Instagramu @kontaktwellnesshotel

Zasielanie noviniek Zaregistrujte váš e-mail a naše novinky Vám už neuniknúZásady ochrany osobných údajov pri odbere newslettra

Odoslať

Zobraziť darčekové poukazy

Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Odmietnuť
Nastavenia
Súhlasím