Vitálny svet

Absolútny relax pre telo aj myseľ vám ponúknu atrakcie nášho vitálneho sveta. V Hoteli Kontakt**** je vám k dispozícii viac ako 15 atrakcií a rôznych procedúr vo vnútornej časti vitálneho sveta aj na čerstvom vzduchu v exteriéri. 

Tepidárium

Najznámejšia časť rímskych kúpeľov sa odporúča v úvode a na záver procedúr Vitálneho sveta. Relax na ergonomicky tvarovaných vyhrievaných ležadlách príjemne uvoľní telo.

Duša vody

Príjemná procedúra v prostredí 37°C v kombinácii s aerosolovým kúpeľom pôsobí výborne na dýchacie cesty. Svieži vzduch pripomína prímorskú atmosféru. Odporúčaná dĺžka 15 minút.

Vírivka

Príjemné prúdenie vody a vzduchu masíruje telo. Vodný kúpeľ patrí medzi najobľúbenejšie.

Infra sauna

Priaznivo pôsobí pri liečbe reumatických bolestí, zápalov a arterosklerózy. Napomáha pri detoxikácii a spaľovaní kalórií, eliminuje stres a napätie. Človek v tejto saune pociťuje zahrievanie, ale vdychuje vlažný vzduch, preto je vhodná i pre astmatikov, alergikov a kardiakov. Odporúčame 30-40 minút.

Mentolová inhalácia

Pobyt v tejto saune so 100% vlhkosťou pri teplote 42-46°C prečistí Vaše horné dýchacie cesty a dokonale uvoľní všetky póry vašej pokožky.Odporúčame 15-minút. 

Tatranská sauna

Prehrejte sa v horúcej saune pri 90°C. Presúvajte tatranské kamene v pravidelných 5-minútových intervaloch do kotla s vodou. Teplo a voda uvoľnia minerály, ktoré blahodárne pôsobia na Vaše telo. Odporúčame 15-minút.

Bylinková inhalácia

Procedúra je vhodná pre celú rodinu, nakoľko nezaťažuje organizmus. Teplota prostredia je 42-47°C s vlhkosťou 60%. Každých 5 minút sa mení druh inhalovaných bylín: mäta pieporná, rumanček, medovka lekárska. Odporúčame do 20 minút.

Parná sauna - Rímsky kúpeľ

Najobľúbenejší parný kúpeľ, ktorý blahodárne pôsobí na pokožku a na dýchacie cesty v prostredí 42°C a relatívnej vlhkosti 100%. Odporúčame 15 minút.

Tatranská smršť

Chôdza v studenej a horúcej vode a súčasné ochladzovanie tela pôsobí blahodárne na cievy a prekrvuje nohy.

Exteriérová vírivka

Nová vírivka na slnečnej terase je dokonalým miestom pre výtúžený oddych.

Vonkajšia fínska sauna

Vysoká teplota 60-110°C a minimálna vlhkosť vzduchu pomáha regulovať krvný tlak. Unikátna soľná stena napomáha prirodzenému vyhladeniu pokožky a jej prekrveniu, pôsobí priaznivo pri alergiách a ochoreniach dýchacích ciest. Odporúčame 20 minút.

Relaxačná terasa

Príjemný relax na pohodlných lehátkach pod holým nebom na vás čaká na terase s jazierkom, obklopenou sviežou zeleňou.

Jacuzzi bar

Vychutnajte si pohár šampanského, osviežujúci koktail alebo zdravé smoothie v Jacuzzi bare priamo vo vírivke alebo si objednajte drink k bazénu či na terasu.

Novinky z nášho Instagramu @kontaktwellnesshotel

Zasielanie noviniek Zaregistrujte váš e-mail a naše novinky Vám už neuniknúZásady ochrany osobných údajov pri odbere newslettra

Odoslať

Víkend s hudobným programom "Karol spieva Duchoňa" a Tatranský Vínny Festival 2024

Profesionálny spevák, herec a moderátor Karol Csino, ako jeden z najvýraznejších interprétov piesní Karola Duchoňa, Vám počas pobytu prinesie koncertnú show s názvom „Karol spieva Duchoňa“

Radi Vám sprostredkujeme vstupenky a dovoz na Tatranský vínny festival, ktorý sa koná 15.06.2024 od 12:00 v Starom Smokovci.

Viac info

Zobraziť darčekové poukazy

Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Odmietnuť
Nastavenia
Súhlasím