Vitálny svet

Absolútny relax pre telo aj myseľ vám ponúknu atrakcie nášho vitálneho sveta. V Hoteli Kontakt**** je vám k dispozícii viac ako 15 atrakcií a rôznych procedúr vo vnútornej časti vitálneho sveta aj na čerstvom vzduchu v exteriéri. 

Tepidárium

Najznámejšia časť rímskych kúpeľov sa odporúča v úvode a na záver procedúr Vitálneho sveta. Relax na ergonomicky tvarovaných vyhrievaných ležadlách príjemne uvoľní telo.

Duša vody

Príjemná procedúra v prostredí 37°C v kombinácii s aerosolovým kúpeľom pôsobí výborne na dýchacie cesty. Svieži vzduch pripomína prímorskú atmosféru. Odporúčaná dĺžka 15 minút.

Vírivka

Príjemné prúdenie vody a vzduchu masíruje telo. Vodný kúpeľ patrí medzi najobľúbenejšie.

Infra sauna

Priaznivo pôsobí pri liečbe reumatických bolestí, zápalov a arterosklerózy. Napomáha pri detoxikácii a spaľovaní kalórií, eliminuje stres a napätie. Človek v tejto saune pociťuje zahrievanie, ale vdychuje vlažný vzduch, preto je vhodná i pre astmatikov, alergikov a kardiakov. Odporúčame 30-40 minút.

Mentolová inhalácia

Pobyt v tejto saune so 100% vlhkosťou pri teplote 42-46°C prečistí Vaše horné dýchacie cesty a dokonale uvoľní všetky póry vašej pokožky.Odporúčame 15-minút. 

Tatranská sauna

Prehrejte sa v horúcej saune pri 90°C. Presúvajte tatranské kamene v pravidelných 5-minútových intervaloch do kotla s vodou. Teplo a voda uvoľnia minerály, ktoré blahodárne pôsobia na Vaše telo. Odporúčame 15-minút.

Bylinková inhalácia

Procedúra je vhodná pre celú rodinu, nakoľko nezaťažuje organizmus. Teplota prostredia je 42-47°C s vlhkosťou 60%. Každých 5 minút sa mení druh inhalovaných bylín: mäta pieporná, rumanček, medovka lekárska. Odporúčame do 20 minút.

Parná sauna - Rímsky kúpeľ

Najobľúbenejší parný kúpeľ, ktorý blahodárne pôsobí na pokožku a na dýchacie cesty v prostredí 42°C a relatívnej vlhkosti 100%. Odporúčame 15 minút.

Tatranská smršť

Chôdza v studenej a horúcej vode a súčasné ochladzovanie tela pôsobí blahodárne na cievy a prekrvuje nohy.

Exteriérová vírivka

Nová vírivka na slnečnej terase je dokonalým miestom pre výtúžený oddych.

Fínska sauna so soľnou stenou

Vysoká teplota 60-110°C a minimálna vlhkosť vzduchu pomáha regulovať krvný tlak. Unikátna soľná stena napomáha prirodzenému vyhladeniu pokožky a jej prekrveniu, pôsobí priaznivo pri alergiách a ochoreniach dýchacích ciest. Odporúčame 20 minút.

Relaxačná terasa

Príjemný relax na pohodlných lehátkach pod holým nebom na vás čaká na terase s jazierkom, obklopenou sviežou zeleňou.

Jacuzzi bar

Vychutnajte si pohár šampanského, osviežujúci koktail alebo zdravé smoothie v Jacuzzi bare priamo vo vírivke alebo si objednajte drink k bazénu či na terasu.

Novinky z nášho Instagramu @kontaktwellnesshotel

Zasielanie noviniek Zapojte sa do súťaže o wellness pobyt. Odporučte kamarátovi a šancu na výhru máte obaja! Žrebujeme 30.06.2019.

Súťaž o pobyt
Viac info o súťaži
Odoslať

Nikde inde to výhodnejšie nenájdete!

Iba na našom webe nakúpite najvýhodnejšie. Nikde inde nenájdete lepšiu ponuku pobytových balíkov, darčekových poukazov a doplnkových wellness služieb na jednom mieste.

Večera + wellness pre dve osoby

59 Eur / poukaz Viac info

Wellness pre jednu osobu

25 Eur / poukaz Viac info

Wellness a miešaný nápoj pre dve osoby

47 Eur / poukaz Viac info
Prehliadaním našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies.
Viac informácii o cookies.
SÚHLASÍM