Firmy a firemné podujatia v hoteli Kontakt

x
Priemerné hodnotenie
92%
Logo hodnotenia

Vyberte si Kontat wellness hotel**** pre svoje firemné podujatie, konferenciu, školenie, rokovanie, oslavu a spojte tak povinnosti s oddychom v príjemnom prostredí s jedinečným wellness centrom. Zabezpečíme pre Vás kompletné kongresové služby,  technické pomôcky, catering, teambuildingové & networkingové aktivity i zábavný program.

Konferenčné priestory

Ponúkame Vám konferenčné priestory so spoločnou kapacitou 140 osôb. V každej z našich konferenčných miestností Vám garantujeme kvalitné technické vybavenie, bezplatné vysokorýchlostné Wi-fi pripojenie a variabilné možnosti usporiadania.

 

Miestnosti Rozmer Plocha Kino Školské U-sedenie Párty  Cena prenájmu
Konferenčná miestnosť 10,5 x 10,8 120 m2 80 60 40 80 350 Eur/deň
Salónik 5,5 x 9,3 50 m2 40 30 20 30 250 Eur/deň
Business salónik 5,5 x 5,5 30 m2 20 14 10 15 250 Eur/deň

 

Večerný program

Pripravíme pre Vás chutné občerstvenie a zabezpečíme zábavný program na večer. Čo poviete napríklad na chutnú grilovačku v drevenej kolibe? Alebo dáte prednosť bowlingovému turnaju či párty v jacuzzi bare s barmanskou show?  

 

Predbežný záujem

Náš základný konferenčný balík, ktorý zahŕňa ubytovanie s raňajkami a prenájom kongresovej miestnosti začína na cene 45 Eur / účastník. Veľmi radi Vám pripravíme ponuku šitú na mieru aj ďalšími doplnkovými službami a aktivitami. Neváhajte nás kontaktovať!


Odoslaním kontaktného formulára udeľujem súhlas na spracovanie mojich osobných údajov, ktoré sú jeho súčasťou až do odvolania.

Vyžiadať ponuku
Novinky z nášho Instagramu @kontaktwellnesshotel

Zasielanie noviniek Zapojte sa do súťaže o wellness pobyt. Odporučte kamarátovi a šancu na výhru máte obaja! Žrebujeme 30.06.2019.

Súťaž o pobyt
Viac info o súťaži
Odoslať

Nikde inde to výhodnejšie nenájdete!

Iba na našom webe nakúpite najvýhodnejšie. Nikde inde nenájdete lepšiu ponuku pobytových balíkov, darčekových poukazov a doplnkových wellness služieb na jednom mieste.

Večera + wellness pre dve osoby

59 Eur / poukaz Viac info

Wellness pre jednu osobu

25 Eur / poukaz Viac info

Wellness a miešaný nápoj pre dve osoby

47 Eur / poukaz Viac info
Prehliadaním našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies.
Viac informácii o cookies.
SÚHLASÍM