Nová súťaž o wellness pobyt s polpenziou!

Doporučte svojim priateľom, aby sa registrovali na náš exkluzívny newsletter a získajte obaja šancu vyhrať wellness pobyt v Kontakte pre 2 osoby! Žrebujeme 30.06.2019. 

Vyplnením tohto formulára budete zaradení do newslettra, ktorý zasielame 1-2 krát mesačne a pri žrebovaní 30.06.2019 získate šancu vyhrať wellness pobyt v našom hoteli! 

Chceme sa zapojiť do súťaže

Podmienky súťaže

  • súťaže sa môžu zúčastniť osoby nad 18 rokov
  • zo súťaže sú vylúčení všetci zamestnanci organizátora
  • organizátor súťaže si vyhradzuje právo kedykoľvek v priebehu trvania súťaže pozmeniť pravidlá, či súťaž úplne zrušiť bez udania dôvodu, pričom účastník nemá nárok na náhradu nákladov vynaložených na účasť v súťaži
  • výhru nie je možné vymeniť za hotovosť ani inú formu odmeny 
  • výhercovia budú informovaní e-mailom a na Facebook stránke Hotela
Kontakt Wellness Hotel využíva informácie, ktoré ste nám poskytli na marketingové účely, s cieľom informovať Vás o novinkách a exkluzívnych ponukách. Súhlas bude uložený na obdobie 3 roky, pričom je možné kedykoľvek ho odvolať. Pre odhlásenie z newslettra kliknite na odkaz, ktorý sa nachádza v závere každého newslettra alebo nás kontaktujte na marketing@hotelkontakt.sk. Viac o Zásadach ochrany súkromia nájdete na našej webstránke. Potvrdením registrácie nižšie vyjadrujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov podľa týchto zásad.

Novinky z nášho Instagramu @kontaktwellnesshotel

Zasielanie noviniek Zapojte sa do súťaže o wellness pobyt. Odporučte kamarátovi a šancu na výhru máte obaja! Žrebujeme 30.06.2019.

Súťaž o pobyt
Viac info o súťaži
Odoslať

Nikde inde to výhodnejšie nenájdete!

Iba na našom webe nakúpite najvýhodnejšie. Nikde inde nenájdete lepšiu ponuku pobytových balíkov, darčekových poukazov a doplnkových wellness služieb na jednom mieste.

Večera + wellness pre dve osoby

59 Eur / poukaz Viac info

Wellness pre jednu osobu

25 Eur / poukaz Viac info

Wellness a miešaný nápoj pre dve osoby

47 Eur / poukaz Viac info
Prehliadaním našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies.
Viac informácii o cookies.
SÚHLASÍM