Podujatia vo Vysokých Tatrách - novembrový program

Uvažujete nad tým, ako si spríjemniť novembrové chladnejšie dni, keď sa vonku tak skoro stmieva? Prinášame vám prehľad podujatí na celý mesiac aj jednotlivé pozvánky na zaujímavé eventy. Pozrite sa s nami, čo sa bude tento mesiac diať a konať na viacerých miestach v regióne Vysoké Tatry a vyberte si to pravé pre vás.

Z kalendára podujatí vyberáme pre vás tip na podujatie Putovanie za históriou tatranských osád. Chcete vidieť najstarší hotel alebo najvyššie položený tunel, ktorý sa nachádza vo Vyšných Hágoch, či miesta, kde sa natáčal seriál "Spadla z oblakov" a mnohé ďalšie? Tak je to určite niečo pre vás. Podujatie sa koná 8.-11.11.2019 a počas víkendu 16.-17.11.2019. Pre všetkých priaznivcov športu a hlavne behu štartuje v sobotu 9. novembra 1. kolo 7. ročníka Zimnej bežeckej série ako súčasť celoročného projektu "Tatry v pohybe". Rodiny s deťmi určite zaujme podujatie 1. Tatranské retrohranie v Dolnom Smokovci, ktoré sa uskutoční 16.11.2019. Všetci zúčastnení budú mať možnosť zahrať sa s retrohračkami a bude pripravený aj sprievodný program. Bližšie informácie o týchto a ďalších podujatiach nájdete v priloženom plagáte. 

Jednou z hlavných zimných atrakcií vo Vysokých Tatrách je určite Tatranský ľadový dóm na Hrebienku. Ak ste ho minulé sezóny nenavštívili, máte túto možnosť už od 22.11.2019 až do apríla 2020. Otvorený bude denne. Tento rok ponesie majestátna ľadová stavba podobu Katedrály Notre-Dame (Chrám Matky Božej v Paríži). 

Počas novembra sa koná aj zopár zaujímavých koncertov a vystúpení, z ktorých pre vás vyberáme tieto tipy. 

 

Veríme, že sme vás inšpirovali. Program vo Vysokých Tatrách bude bohatý, nenechajte si preto ujsť zaujímavé zážitky. O ten gastronomický sa postaráme my. V priebehu celého mesiaca november si môžete vychutnať Divinové menu. Tešíme sa na vás.  

Novinky z nášho Instagramu @kontaktwellnesshotel

Zasielanie noviniek Zaregistrujte váš e-mail a naše novinky Vám už neuniknúZásady ochrany osobných údajov pri odbere newslettra

Odoslať

Zobraziť darčekové poukazy

Prehliadaním našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies.
Viac informácii o cookies.
SÚHLASÍM