Špeciálne zážitkové akcie vo Vysokých Tatrách

Región Vysoké Tatry ponúka túto zimnú sezónu rôzne atrakcie. Hľadáte niečo výnimočné? Pripravili sme pre Vás výber jedinečných atrakcií, ktoré Vám určite prinesú neopakovateľný zážitok. 

Ak ste ranné vtáča, tak pre Vás bude isto zaujímavým zážitkom FRESH TRACK. Buďte na svahu ako prví a zalyžujte si na upravených zjazdovkách ešte pred oficiálnym otvorením zjazdoviek. Ranná lyžovačka medzi 7.00 - 9.00 s profesionálnym sprievodcom a raňajkami po lyžovačke. Rezervácia je potrebná do 15.00 hod. predchádzajúceho dňa. 

Kedy a kde? 

Štvrtok, sobota : ŠTRBSKÉ PLESO - SOLISKO

Piatok, nedeľa: SKALNATÉ PLESO - ŠTART

V poslednej dobe sa stáva veľmi obľúbeným skialpinizmus. Aj Vás zaujal? Vyskúšajte Večerný skialp výstup. Každú stredu od 16.00 do 18.00 budú pre veľký záujem vyhradené zjazdovky v stredisku Tatranská Lomnica a Štrbské Pleso na striedačku. 

Párne stredy: od 8.1. Štrbské Pleso, zjazdovky: Turistická, Solisko

Nepárne stredy: Tatranská Lomnica, zjazdovky: Štart západ, Čučoriedky západ.

Fascinujú Vás silné snežné stroje, ktoré upravujú zjazdovky každý večer? Čo by ste povedali na dobrodružstvo strávené počas hodinovej jazdy s ratrakom? V čase od 17.00 na mieste Tatranská Lomnica - Čučoriedky a späť a Štrbské Pleso zažite Večerné ratrakovanie s obdržaním certifikátu o úspešnom absolvovaní nočnej úpravy zjazdoviek. 

 

Viete si predstaviť, že strávite noc kempovaním v nadmorskej výške 1751 m n.m.? Zažite netradičné podmienky vysokohorského prostredia s dohľadom profesionálneho inštruktora ako profesionáli v Himalájach. Noc v expedičnom tábore SNOWCAMP na Skalnatom plese sa koná v týchto termínoch: 25. január, 8. február, 29. február a 14. marec 2020. 

Alebo dáte radšej prednosť Večeri pod hviezdami? Vyvezte sa lanovkou na Skalnaté pleso, vychutnajte si večeru v novej, modernej reštaurácii Panorama a pozorujte nočnú oblohu s odborným výkladom. Dostupné sú len mimoriadne termíny: 1.2., 22.2., 7.3. a 11.4. 2020. 

My Vám ponúkame aktuálny pobytový balík Zimný wellness pobyt 2020, v ktorom Vás okrem iného čaká neobmedzený prístup do nášho Vitálneho sveta s interiérovou a exteriérovou časťou na ploche 1000 ms jacuzzi barom, komfortným ubytovaním, ale aj vyhľadávanou gastronómiou. 

Tešíme sa na Vás! 

 

Novinky z nášho Instagramu @kontaktwellnesshotel

Zasielanie noviniek Zaregistrujte váš e-mail a naše novinky Vám už neuniknúZásady ochrany osobných údajov pri odbere newslettra

Odoslať

Zobraziť darčekové poukazy

Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Odmietnuť
Nastavenia
Súhlasím