Salónne kúry SOTHYS

Všetko sa začína vzájomnou komunikáciou a potom nechajte hovoriť už len ruky vašej terapeutky. Personalizované ošetrenia s aktívnymi látkami, relaxačná masáž, uvoľnenie dekoltu, paží, krku, tváre a celej hlavy až po korienky vlasov. Efektné a účinné pleťové kúry absolútne rozžiaria a vyhladia Vašu pleť.

Digi-Esthétique

Digi-Esthétique - je patentovaná masáž firmou SOTHYS PARIS a korešponduje s jej salónnymi kúrami. Spájajú sa v nej 2 techniky – východná a západná. Východná spočíva v stimulácií meridiánov na tvári a západná v relaxácii, hladení a lymfatickom odvodnení. Stláčaním meridiánov (energetické dráhy vnútorných orgánov) stimulujeme energiu v jednotlivých vnútorných orgánoch.

V rámci masážnej techniky Digi-Esthétique rozlišujeme 2 fázy

  1. Prvá je fáza relaxácie a zodpovedá jej masáž chrbta.
  2. Druhá je fáza odvodnenia – rešpektujeme prirodzený tok lymfy a tak zabezpečuje detoxikáciu pokožky.

Táto masáž v sebe zahŕňa aj ťahy, ktoré pôsobia proti vzniku vrások a korigujú už existujúce.

Príklady procedúr

Digi-Esthétique
Odstraňuje stopy starnutia, únavy, stresu a podporuje, navodzuje stav hlbokej relaxácie, revitalizuje organizmus a obnovuje energiu. Priaznivo pôsobí na fyzický a duševný stav klienta, eliminuje toxické látky organizmu.

45 min / 28.00 €
Hydradvance™ intenzívne ošetrenie
Pretože optimálna hydratácia je kľúčom k zachovaniu krásy, Sothys Paris predstavuje ošetrenie inšpirované výskumom génov. Riešenie šité na mieru predstavujú neporovnateľnú hydratačnú účinnosť. Doprajte svojej pleti 75 minút výnimočnej starostlivosti, kombináciou špičkovej technológie aktívnych zložiek pre dokonalú hydratáciu vašej pleti.

75 min / 55.00 €
(C) Collagéne hyaluronique intenzívne protistarnúce ošetrenie
Teraz môže byť vaša pleť mladšia než ste vy...Sothys Paris vyvinul prvé intenzívne, protivráskové ošetrenie, ktoré je maximálne prispôsobené Vám a Vašej pleti. Ošetrenie prispôsobené veku Vašej pleti je vysoko efektívne a dlhotrvajúce, vďaka kombinácii: exkluzívnych masážnych techník Digi-Esthétique a Cosmeceutical patentu (vysoká koncentrácia aktívnych ingrediencií, ako aj ľanového extraktu, elastínu a kyseliny hyaluronovej).

90 min / 55.00 € (komplexné ošetrenie)
Ošetrenie tváre v rytme ročných období
Nalaďte sa na rytmus, ktorý poteší každú modernú, aktívnu ženu, pre ktorú je dôležité zdravie a krása pokožky a lákajú ju novinky v starostlivosti o pleť. Ponúkame Vám neopakovateľné ošetrenie pleti na prírodnom základe postavené na osviežujúcich účinkoch ovocia. Koncept ošetrenia rešpektuje zmeny ročných období a základné potreby pleti: rozjasnenie a tonizáciu na jar a leto, ochranu a výživu počas jesene a zimy.

60 min / 45.00 € 
Eye contour – vysoko ochranný program pre Vaše oči
Pokožka okolia očí je mimoriadne jemná, nenachádzajú sa v nej mazové žľazy, ktoré by ju chránili. Musí stále odolávať UV žiareniu, nepriazni počasia a je extrémne namáhaná pri pohybe očí – denne v priemere žmurkneme očnými viečkami 10 000 krát. Toto miesto je ako prvé na tvári náchylné k tvorbe vrások, už od 25 roku života sa preto odporúča používať spevňujúce očné produkty a aktívne kúry 
Eye contour 60 min.
Toto ošetrenie, špeciálne určené pre očné okolie, pomáha okamžite znížiť pocit únavy a starnutia pomocou štyroch hlavných krokov. Kombinácia rúk terapeutky s porcelánovými lyžičkami navrhnutými špeciálne pre Sothys, robí toto ošetrenie unikátnym momentom pre Vaše oči. Vhodný pre všetky typy pleti a všetky vekové kategórie po celý rok

60 min / 35.00 € 
Eye contour 90 min.
Toto ošetrenie sa môže robiť samostatne kvôli svojim účinkom alebo ako prípravné ošetrenie pred anti-age alebo hydratačnou intenzívnou kúrou na zvýšenie energie v pleti a rozjasnenie. Vhodné ošetrenie pre všetky typy pleti, všetky vekové kategórie po celý rok – rovnako pre ženy aj mužov.

90 min / 55.00 € 
Čokoládové ošetrenie tváre
Jedinečné, profesionálne ošetrenie od Bernard Cassière zo 64% - ného kakaa. Rozprávkové sladké ošetrenie z kakaového masla, esenciálnych olejov z pomaranča, čokoládového fondu a vanilkového extraktu osladí Vašu pokožku. Vynikajúce, netradičné textúry produktov, v kombinácií s profesionálnymi masážnymi technikami Vám garantujú skutočný čokoládový zážitok.

60 min / 39.00 € 
Základné pánske ošetrenie
Základné ošetrenie pre posilnenie a detoxikáciu pokožky mužov. Ošetrenie je kombináciou relaxu a účinnosti, pokožka je dokonalá a odolnejšia.

70 min / 45.00 € 
Wellness manikúra
Profesionalitu ošetrenia rúk budete cítiť doslova od korienkov vlasov až po končeky prstov. Poznávacie znamenie: Váš dobrý pocit a zamatová hladkosť Vašich rúk. Ošetrenie rúk sa začína spilovaním a pokračuje pílingom rúk, špeciálnou masážou rúk s ochranným hydratačným krémom. Potom si ponoríte ruky do parafínového kúpeľa a necháte zregenerovať svoju pokožku. Po nanesení zmäkčujúceho gélu Vás čaká vmasírovanie výživného séra do nechtov a ich okolia. Potom sa nanesie podkladová báza, ktorá vyživuje nechty.

60 min / 33.00 € 

Telové ošetrenia a masážeSalónne kúry SOTHYSOšetrenia pletiNEOQI ENERGY CACOON

Novinky z nášho Instagramu @kontaktwellnesshotel

Zasielanie noviniek Zapojte sa do súťaže o wellness pobyt. Odporučte kamarátovi a šancu na výhru máte obaja!

Súťaž o pobyt
Viac info o súťaži
Odoslať

Nikde inde to výhodnejšie nenájdete!

Iba na našom webe nakúpite najvýhodnejšie. Nikde inde nenájdete lepšiu ponuku pobytových balíkov, darčekových poukazov a doplnkových wellness služieb na jednom mieste.

Večera + wellness pre dve osoby

49 Eur / poukaz Viac info

Wellness pre jednu osobu

20 Eur / poukaz Viac info

Wellness a miešaný nápoj pre dve osoby

39 Eur / poukaz Viac info
Prehliadaním našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies.
Viac informácii o cookies.
SÚHLASÍM