Salónne kúry SOTHYS

Všetko sa začína vzájomnou komunikáciou a potom nechajte hovoriť už len ruky vašej terapeutky. Personalizované ošetrenia s aktívnymi látkami, relaxačná masáž, uvoľnenie dekoltu, paží, krku, tváre a celej hlavy až po korienky vlasov. Efektné a účinné pleťové kúry absolútne rozžiaria a vyhladia Vašu pleť.

Ponuka procedúr

Digi-Esthétique
Odstraňuje stopy starnutia, únavy, stresu a podporuje, navodzuje stav hlbokej relaxácie, revitalizuje organizmus a obnovuje energiu. Priaznivo pôsobí na fyzický a duševný stav klienta, eliminuje toxické látky organizmu.

45 min / 28.00 €
Hydradvance™ intenzívne ošetrenie
Pretože optimálna hydratácia je kľúčom k zachovaniu krásy, Sothys Paris predstavuje ošetrenie inšpirované výskumom génov. Riešenie šité na mieru predstavujú neporovnateľnú hydratačnú účinnosť. Doprajte svojej pleti 75 minút výnimočnej starostlivosti, kombináciou špičkovej technológie aktívnych zložiek pre dokonalú hydratáciu vašej pleti.

75 min / 55.00 €
Omladzujúce ošetrenie
Zamerajte sa na dlhú mladosť vašej pleti a vyskúšajte ošetrenie určené všetkým, čo si chcú nechať svoj vek pre seba.Toto vysoko sofistikované ošetrenie, ktoré spĺňa rovnaké princípy ako ostatné intenzívne ošetrenia Sothys, spája ultra-cielené produkty s odbornými aplikačnými technikami. Sothys zaručuje účinnosť tohto profesionálneho ošetrenia na základe piatich kľúčových krokov a viac ako ôsmich špecifických textúr. Navyše zažijete skutočný pocit 75 minútovej relaxácie pre viditeľne mladšiu pleť.

75 min / 65.00 €
Ošetrenie tváre v rytme ročných období
Nalaďte sa na rytmus, ktorý poteší každú modernú, aktívnu ženu, pre ktorú je dôležité zdravie a krása pokožky a lákajú ju novinky v starostlivosti o pleť. Ponúkame Vám neopakovateľné ošetrenie pleti na prírodnom základe postavené na osviežujúcich účinkoch ovocia. Koncept ošetrenia rešpektuje zmeny ročných období a základné potreby pleti: rozjasnenie a tonizáciu na jar a leto, ochranu a výživu počas jesene a zimy.

60 min / 45.00 € 
Eye contour – vysoko ochranný program pre Vaše oči
Pokožka okolia očí je mimoriadne jemná, nenachádzajú sa v nej mazové žľazy, ktoré by ju chránili. Musí stále odolávať UV žiareniu, nepriazni počasia a je extrémne namáhaná pri pohybe očí – denne v priemere žmurkneme očnými viečkami 10 000 krát. Toto miesto je ako prvé na tvári náchylné k tvorbe vrások, už od 25 roku života sa preto odporúča používať spevňujúce očné produkty a aktívne kúry 
Eye contour 60 min.
Toto ošetrenie, špeciálne určené pre očné okolie, pomáha okamžite znížiť pocit únavy a starnutia pomocou štyroch hlavných krokov. Kombinácia rúk terapeutky s porcelánovými lyžičkami navrhnutými špeciálne pre Sothys, robí toto ošetrenie unikátnym momentom pre Vaše oči. Vhodný pre všetky typy pleti a všetky vekové kategórie po celý rok

60 min / 35.00 € 
Eye contour 90 min.
Toto ošetrenie sa môže robiť samostatne kvôli svojim účinkom alebo ako prípravné ošetrenie pred anti-age alebo hydratačnou intenzívnou kúrou na zvýšenie energie v pleti a rozjasnenie. Vhodné ošetrenie pre všetky typy pleti, všetky vekové kategórie po celý rok – rovnako pre ženy aj mužov.

90 min / 55.00 € 
Čokoládové ošetrenie tváre
Jedinečné, profesionálne ošetrenie od Bernard Cassière zo 64% - ného kakaa. Rozprávkové sladké ošetrenie z kakaového masla, esenciálnych olejov z pomaranča, čokoládového fondu a vanilkového extraktu osladí Vašu pokožku. Vynikajúce, netradičné textúry produktov, v kombinácií s profesionálnymi masážnymi technikami Vám garantujú skutočný čokoládový zážitok.

60 min / 39.00 € 
Základné pánske ošetrenie
Základné ošetrenie pre posilnenie a detoxikáciu pokožky mužov. Ošetrenie je kombináciou relaxu a účinnosti, pokožka je dokonalá a odolnejšia.

70 min / 45.00 € 

Kompletná aktuálna ponuka procedúr

Novinky z nášho Instagramu @kontaktwellnesshotel

Zasielanie noviniek Zaregistrujte váš e-mail a naše novinky Vám už neuniknúZásady ochrany osobných údajov pri odbere newslettra

Odoslať

Zobraziť darčekové poukazy

Prehliadaním našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies.
Viac informácii o cookies.
SÚHLASÍM