Salónne ošetrenia pleti

V salónoch Sothys nič nenechávame na náhodu. Vieme, že každý detail je dôležitý, že krása zaznievaako harmonická hudba, ktorá vychádza z vnútra každej z nás. Pretože krása je v každom tóne, necháme ho znieť podľa Vášho vkusu, želaní a individuálnych potrieb. 

Ošetrenie normálnej až zmiešanej pleti
Na ošetrenie normálnej až zmiešanej pokožky použijeme prípravky z radu Hydra Protective, ktoré pomáhajú udržať rovnováhu a hydratáciu pleti. Korigujú T zónu a chránia pokožku pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi.

70 min / 39.00 €
Ošetrenie mastnej pleti
Mastná a aknózna pokožka si vyžaduje špecifickú a pravidelnú starostlivosť doma aj v kozmetickom salóne. Pravidelným ošetrením môžeme dosiahnuť zmiernenie mazotoku, predchádzať zápalom a udržovať póry čisté. Prípravky Sothys na ošetrenie mastnej pokožky navyše aj hydratuje pokožku..

70 min / 39.00 €
Ošetrenie suchej pleti
Hydrolipidický film suchej pleti neobsahuje prirodzený dostatok mastných a hydratačných substancií. Pleť je drsná a potrebuje stimulovať vlastnú tvorbu lipidov, ktoré jej slúžia ako jej prirodzená bariéra a ochrana.

70 min / 39.00 €
Ošetrenie citlivej pleti
Problém citlivej pleti spôsobujú agresívne klimatické podmienky, pracovné zaťaženie, stres, slnečné žiarenie, spôsob stravovania a nevhodné kozmetické prípravky. Ošetrenie Sothys zlepší stav pokožky, upokojí ju a pomôže jej lepšie sa brániť proti vonkajším agresiám.
70 min / 39.00 €
Ošetrenie kapilárnej pleti
Začervenanie pleti môže postihnúť každého vo veku od 20 do 70 rokov. Týmto problémom je postihnutých asi 15% ľudí z celej populácie. Pri ošetrení pleti so začervenanými kapilármi je preto nutné pleti dodať prostriedky na spevnenie žíl, zvýšenie odolnosti voči vonkajším agresorom, zlepšenie jej komfortu a zredukovanie červených škvŕn.

70 min / 39.00 €
Ošetrenie starnúcej pleti
Cieľom ošetrenia stárnucej pleti je účinne obmedzovať prejavy starnutia, spevniť a udržať prirodzenú hydratáciu, výživu a pevnosť pokožky.

70 min / 39.00 €
Ošetrenie dehydratovanej pleti
Cieľom ošetrenia je účinne obmedziť prejavy dehydratácie pleti a udržovať prirodzenú hydratáciu, výživu a pevnosť pokožky.
70 min / 39.00 €
Doplnkové služby
Úprava a farbenie obočia 10 min / 7.00 €
Masáž tváre a dekoltu 20 min / 15.00 €
Kompletné ošetrenie tváre – hĺbkové čistenie a masáž 90 min / 45.00 €
Parafínový zábal rúk a masáž 30 min / 19.00 €

 

Depilácia voskom
Časť tváre 10 min / 7.00 €
Ruky 15 min / 9.00 €
Predkolenie alebo bikiny 20 min / 12.00 €
Celé nohy 60 min / 29.00 €

 

Kompletná aktuálna ponuka procedúr

Novinky z nášho Instagramu @kontaktwellnesshotel

Zasielanie noviniek Zaregistrujte váš e-mail a naše novinky Vám už neuniknúZásady ochrany osobných údajov pri odbere newslettra

Odoslať

Zobraziť darčekové poukazy

Prehliadaním našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies.
Viac informácii o cookies.
SÚHLASÍM